Wypożyczalnia samochodów Sycylia

Wypożyczalnia samochodów Sycylia

Eksploruj Sycylię! Tą największa wyspa Morza Śródziemnego niegdyś biedyna i niedoceniana, dziś - bije rekordy popularności wśród turystów z całego świata.

Cała Twoja dzięki autu na wynajem

Sycylia przede wszystkim przypadnie do gustu turystom, którzy nie przepadają za wielogodzinnym leniuchowaniem na plaży. Aktywny wypoczynek, z pewnością będzie doskonałą propozycją przede wszystkim dla tych, którzy kochają jeździć samochodem. Wynajem aut będzie konieczny, jeżeli będziemy chcieli pokonać trasę autostradą, która łączy Palermo oraz Catanię. Niemal dwieście kilometrów autostrady, kiedy będziemy mogli podziwiać niesamowite widoki, przede wszystkim górskie. Mając okazję odwiedzenia Palermo nie można pominąć starego miasta, które przyciąga turystów wyjątkowymi zabytkami. Okolice skrzyżowania Quattro Canti to mnogość obiektów, które zachwycają swoją różnorodnością. Niewielu turystów wie, że to właśnie tam znajdziemy Teatro Massimo, czyli trzecią co do wielkości operę na świecie. Jeżeli będziemy mieć ochotę na zjedzenie pysznej kolacji na plaży oraz napić się pysznego sycylijskiego wina doskonałym wyborem będzie Mondello. To właśnie tam doskonale zrozumiemy, czym jest prawdziwe, sycylijskie wybrzeże. Również Catania jest wyjątkowym miejscem. Miasto zbudowane z szarej, wulkanicznej skały, leżące u stóp wulkanu Etna niejednokrotnie musiało podnosić się po wielu katastrofach. Symbolem siły oraz odwagi mieszkańców tego regionu jest pomnik słonia, który znajdziemy przed katedrą pochodzącą z XI w.n.e.

Pachnące miasto Noto

Jednym z miejsc, do którego pozwoli dotrzeć nam auto na wynajem, jest miasto Noto. Jeżeli wybraliśmy okres lipca i sierpnia, będziemy mogli zwiedzić to barokowe miasto, zachwycające wszystkich turystów. Zwłaszcza Basilica Cattedrale di San Nicolò zapisze się w naszej pamięci, a jeżeli będziemy mieć okazję zwiedzać jej okolice nocą, szybko zauważymy, że schody do niej prowadzące stają się centralnym miejscem spotkań turystów i mieszkańców. Jednak jest taki okres w życiu miasta, kiedy rozkwita ono w całym swoim pięknie. Chodzi oczywiście o festiwal kwiatów, odbywający zwyczajowo w maju. Ulice dosłownie toną w kwiatach, nie wspominając już o cudownym zapachu, który unosi się wszędzie. Wybierając ten okres na zwiedzanie miasta Noto, będziemy mieć okazję przeżyć niesamowite chwile, których nie przeżylibyśmy w żadnym, innym zakątku świata. W czasie festiwalu układa się również ogromną, misterną mozaikę z kwiatów. Kiedy podczas podziwiania festiwalu kwiatów zgłodniejemy, auto na wynajem pozwoli nam na odwiedzenie restauracji Ristorante Meliora, gdzie turyści z zachwytem nazywają właściciela Michele`a Perna prawdziwym, włoskim gospodarzem. Doskonałe jedzenie i bardzo wysoka jakość obsługi sprawia, że Ristorante Meliora jest jedną z najbardziej popularnych restauracji tego regionu. Wypożyczalnia samochodów CarDelMar pozwoli nam na zwiedzenie Sycylii, takiej o jakiej marzyliśmy, a żadne z miejsc, które znajdą się na naszej urlopowej liście nie zostanie pominięte.

Menu
Wróć do strony mobilnej
Pomoc

Nasza Infolinia:

  • W Polsce: 703 - 203 994 (1,29 PLN/min, Numer IVR Mobiltek)
  • Z zagranicy: +49 (0)40 180 48 36-395

Godziny pracy:

Po - Pt  09:00 - 13:00

Szybka pomoc – ważne informacje:

  • Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 48 godzin przed odbiorem samochodu
  • Płatność w CarDelMar możliwa tylko przy użyciu karty kredytowej (MasterCard, Visa)
  • Karta kredytowa wystawiona na nazwisko kierowcy warunkiem zabezpieczenia kaucji w stacji wynajmu
  • Lokalne warunki najmu określają wysokość kaucji do zablokowania.
  • Dostęp do danych rezerwacji poprzez osobiste Konto Klienta w rubryce  „Mój CarDelMar“
Biuro PodróżyMój CarDelMar